Koncept Vättern

 

Naším hlavním cílem je vyrábět a nabízet exkluzivní předměty, zhotovované v malých sériích, za ceny dostupné širokému publiku prostřednictvím stylového internetového obchodu. Rádi bychom většinu produktů nabízeli skladem, občas ale zájem neodhadneme a poptávka převýší počet vyrobených kusů. V takových případech pak může obnova sortimentu trvat déle, jelikož se paralelně soustředíme i na vývoj novinek, velmi často náročných na přípravu a realizaci.

Ať už se jedná o umělecký nábytek, zdroje světla, dekorační předměty, stále častěji se nám stává, že ty nejlepší nápady nalézáme na nejméně očekávaných místech a mnohdy v těch nejzapadlejších koutech planety. Jsme tak stále více přesvědčeni, že je správné každému dodavateli nabídnout stejnou příležitost, ať už je z kterékoli země, jakéhokoli postavení či velikosti výrobní kapacity. Snad tak alespoň trochu můžeme přispět k tomu, aby se náš svět stal lepším místem.

Technologický koncept je postaven na původní skandinávské tradici kombinující esenciální praktičnost a pohodový dojem s výkvětem současné řemeslné zručnosti. Používáme hygienicky nezávadné organické materiály, šetrné k životnímu prostředí a využívající energii obnovitelných zdrojů. Jelikož většina výrobků vyžaduje velký podíl lidské práce, může se stát, že se jednotlivé kusy od sebe budou v některých detailech lišit.

Od skromných kusových prodejů v začátcích nyní můžeme nabídnout zboží pro všechny typy zákazníků. Designovým studiím a korporátním klientům dodáváme na velkoobchodní bázi přímo z našich skladových prostor na severní Moravě. Společně s další významnou evropskou značkou zde rovněž uvažujeme o otevření showroomu, který by zároveň mohl sloužit jako vývojové centrum, což by umožnilo poskytovat celková řešení firemní kultury.

Svět Vattern není černobílý a nabízí obrovský potenciál pro spolupráci všem, kdo mají zajímavou myšlenku či nápad. Pokud jste tedy stejně jako my někdy nadšeni krásnými věcmi a rádi byste se stali se našim partnerem či kolegou, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Otevřeně se můžeme podělit o naše dlouhodobé zkušenosti s vývojem originálních produktů a případně nalezneme možnost dlouhodobé spolupráce, nejen v rámci České republiky.

Kdo jsme

Our storyOur story VATTERN CONCEPTCONCEPT VATTERN
Supporting producers
Respecting diversity
Empowering family
Celebrating craftmenship
Inducing creativity
Caring for nature